murray napisał(a):

Ale zaraz zaraz.
1) Wisła kupuje Estończyka, Białorusina, Serba, Bośniaka, itd itd - skandal, że w Wiśle nie będą grać Polacy, że Wisła zabija polską piłkę, że jak to tak można?!
2) Wisła 'chce' Wawrzyniaka - skandal, że co to za wzmocnienie, że jak Wisła chce grać w LM z takimi transferami
No to ....a, o co im chodzi?! To jakiego Polaka Wisła ma kupić, żeby pismaki były szczęsliwe?! Kogoś pokroju Błaszczykowskiego czy Piszczka mamy namówić do powrotu, czy może kupować jakiegoś Sobiecha za milion euro?!
To juz nie te czasy, ze za grosze mozna sciagnac kilku Polaków, jak 10 lat temu zrobiono w Wiśle i miec pół reprezentacji w klubie.