Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44620
Stary 20.05.2011, 14:33
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
nie byłbym tego taki pewien, za stosunkowo niewielkie pieniądze Stan sprowadził do naszego zespołu bramkarza umiejętnościami zbliżonymi do klasy europejskiej, dawno u nas nie było takiego bramkarza... teraz gdy ma więcej czasu na znalezienie klasowego obrońcy z pewnością ten czas nie będzie stracony. Chavez jako przecinak w polskiej ekstraklasie spisuje się nieźle, ale co będzie jak przyjdzie mu grać w pucharach? rozegranie - zero, gra przy stałych fragmentach gry - zero... mówie nie mam nic do Chaveza to porządny, uśmiechnięty człowiek ale jako stoper jest mówiąc szczerze przeciętny
No dobra, może jakby chciał to by znalazł kogoś o 100-200 tys. euro tańszego. Ale weź pod uwagę to, że wtedy będzie trzeba takich dwóch znaleźć. A wtedy już będzie ciężko. Co więcej Chavez jest już zgrany z zespołem a nowi zawodnicy o podobnych umiejętnościach i tańsi o te 200 tys. euro będą potrzebować czasu na zgranie. Chcesz mieć nowego, tańszego gracza kosztem gry w pucharach? Sytuacja z przed roku czegoś Cię nie nauczyła? Tak jak chłopaki wyżej piszą, nikt z obrony nie może odejść. Ani Chavez, ani Cikos. W przeciwnym wypadku trzeba będzie znaleźć 4-5 nowych zawodników do obrony i znów będzie klapa w pucharach.
Odpowiedz cytując