|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline
|
#123

19.05.2011, 20:25
|
emj10 napisał(a): 
Wolski - kontuzja
Astiz - kontuzja
Żyro - kadra
Vrdoljak - karki
Borysiuk - kartki
Zagrają prawdopodobnie tak:
Skaba - Rzeźniczak, Choto, Komorowski, Kiełbowicz - Manu, Gol, Wawrzyniak, Radovic, Rybus - Kucharczyk.
|
Choto 
To on nie ma kontuzji 
|
|