Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12966
Stary 19.05.2011, 12:55
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Jeśli chce na już, to jest kilka klubów, które np. będą grały w LE. Poza tym jest np. Łódź. Lub jeśli na później to stolica Pomorza Zach. Szczecin i Pogoń. Wchodząc do Kielc, w klubik bez tradycji sportowych i kibicowskich facet tylko rozmienia się na drobne. Frekwencja na trybunach będzie uzależniona od np. harmonogramu prac polowych typu żniwa lub wykopki. Trzeba też pamiętać, zresztą, że małorolna ludność woj. świętokrzyskiego po godz. 20 (kiedy rozgrywane są często mecze) lubi już kłaść się spać (tzw. z kurami).
Stevens był poprzednio trenerem Red Bull Salzburg, wiec jesli miał sie rozmienic na drobne,to juz to zrobił.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując