Edson napisał(a):

Ja mam tylko nadzieje, ze ewentualny transfer srodkowego obroncy (nie wazne czy to bedzie Macedonczyk czy ktos inny) nie bedzie oznaczalo fiaska rozmow w sprawie transferu Chaveza.
Potrzebny jest i Osman (nie Hugo, tu pozdrowienia dla p. Cezarego Olbrychta z C+) i dodatkowy srodkowy obronca.
Licze tez na to, ze Jaliens po takiej sobie rundzie wiosennej w nowym sezonie pokaze, ze jednak jest klasowym zawodnikiem.