Wyświetl pojedynczy post
Hund
Member
 
Od: 10.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12748
Stary 19.05.2011, 12:07
slaskWKSslask napisał(a):Wyświetl post
Wyborcy PO : czy blokowanie haseł politycznych na stadionach jest normalne? Czy zamykanie stadionów, próby legalizacji posiadania narkotyków na własny użytek przy jednoczesnej WIELKIEJ wojnie medialnej z dopalaczami jest normalne? Czy brak rozwiązania katastrofy smoleńskiej w ponad rok po niej jest normalne? Czy kilku procentowy wzrost bezrobocia wraz ze wzrostem cen produktów, podatków, beznyny w stosunku do rządów poprzedników jest w porządku? Czy chęci wprowadzenia cenzury w internecie "z możliwie jak najmniejszym ograniczeniem swobód obywatelskich" - jak mawia Tusk- to jest normalne? I na koniec- czy tak niesamowite poparcie mediów i tak zażarta walka o przedłużenie kadencji PO to nie jest dla Was dziwne?
Jest w porządku i nie jest dziwne.

Pozdro