Cytat:
|
Do Sartre: Moim zdaniem ten wywiad był po to, żeby przedstawić racje i opinie obu stron barykady. Po jego przeczytaniu nie mam poczucia, że dziennikarz pokazuje kibiców jako bandziorów. Zewsząd media bombardują tylko informacjami o tym, że kibic uderzył, krzyknął czy napluł. A nikt nie mówi, co jest przyczyną takiego zachowania. Ja się chociaż dowiedziałem z tego wywiadu co siedziało w głowie Starucha, kiedy chamsko śpiewał po śmierci Wejcherta.
|
Ja nie mam pretensji do samego wywiadu, ja mam pretensje do Starucha, że nie potrafi wykrztusić siebie głupiego, a dla mnie absolutnie oczywistego zdania, że kopnięcie kamerzystki było czymś, co nie powinno było mieć miejsca. Dla mnie wyglądało to paskudnie i z punktu widzenia większości czytelników Polityki (większości pewnie ludzi, którzy mecz piłki nożnej oglądają raz na cztery lata jak jest MŚ, a informacje o kibicach mają tylko z mediów), prawdopodobnie zdyskwalifikowało wszystko to, co Staruch mówi lub reprezentuje.