Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44506
Stary 18.05.2011, 22:13
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Zajebiste zakupy były i tyle. Gdyby to okienko było podobnie udane jak dwa ostatnie, to aż strach się bać....
Pytanie tylko czy aby na pewno te zakupy były takie zajebiste? Popatrzmy na Wisłę z innej pespektywy. Owszem, Mistrzostwo zdobyte dość łatwo, ale przypomnijmy sobie sparingi zimowe. Baty od Valerangi i pozostałych zespołów z Norwegii dają do myślenia. Nie było wtedy może Maora i Gienka, ale styl tamtych porażek był tragiczny. Obawiam się że to co starczyło na Lecha (którego piłkarze robią wszystko by zwolnić Bakero), czy Craxę może nie starczyć na taką Spartę Pragę, Olympiakos czy inne średniej klasy drużyny.
Trzeba się zastanowić gdzie my tak naprawdę jesteśmy. Bo tego chyba nikt nie wie, nawet Maaskant.
Odpowiedz cytując