Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12939
Stary 18.05.2011, 16:03
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
600 tys. fiu, fiu. Niezły komin płacowy jak na naszą ligę. Za taką kasę a nawet o wiele mniejszą możecie mieć innego równie dobrego bramkarza.
Na przykład ?

A czy komin ? Jeśli Melikson dostaje 400, to nie zdziwie sie jak nowy trasnfer jeśli będzie głośnym nazwiskiem dostanie 500.
a od 500 do 600 to już tylko 100 czyli taki Janusz Gol pewno

E:napewno? A ja słyszałem o takiej kwocie właśnie w kontekście Maora.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 18.05.2011 o godz. 16:13.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując