buczo1985 napisał(a):

600 tys. fiu, fiu. Niezły komin płacowy jak na naszą ligę. Za taką kasę a nawet o wiele mniejszą możecie mieć innego równie dobrego bramkarza.
|
Na przykład ?
A czy komin ? Jeśli Melikson dostaje 400, to nie zdziwie sie jak nowy trasnfer jeśli będzie głośnym nazwiskiem dostanie 500.
a od 500 do 600 to już tylko 100 czyli taki Janusz Gol pewno
E:napewno? A ja słyszałem o takiej kwocie właśnie w kontekście Maora.