buczo1985 napisał(a):

600 tys. fiu, fiu. Niezły komin płacowy jak na naszą ligę. Za taką kasę a nawet o wiele mniejszą możecie mieć innego równie dobrego bramkarza.
|
Może tak, a może nie. Tak jak z Pareiką, o którym nikt tutaj za wiele nie wiedział i równie dobrze mógł się okazać dużym niewypałem. Akurat mieliśmy szczęście i nic tylko się z tego cieszyć. A Mucha to jednak uznana firma i gwarancja jako takiego poziomu.