Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12933
Stary 18.05.2011, 14:19
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Mucha ma kontrakt w okolicach 1,5 mln funtów wg. forum Evertonu, więc to od razu powinno dać do zastanowienia. Nie sądzę, aby zmienił klub dla 4 razy niższych zarobków. Co prawda jest motywacja taka, że może stracić miejsce w reprezentacji, ale w jego wieku i z ważnym kontraktem pieniądze się powinny liczyć przede wszystkim.



Ktoś się podejmie i zrobi takie zestawienie dla Wisły, Legii, czy Amiki?
Tak na oko wychodzi mi mniej więcej 10-krotna różnica.
Za takie pieniądze, to nie tylko siedziałbym na ławie - ale jeśli potrzeba, dodatkowo szorowałbym kible lub biegał po trybunie w ramach klubu Kokosa. Jeśli zarobki Muchy są prawdziwe, to myślę że zawodnik gotów u nich "pocierpieć" do końca kontraktu.

To takie Dudkowe zawodzenie, ta sprawa z ultimatum dla klubu. On na pewno nie będzie chciał zrezygnować z takich pieniędzy! Jego transfer do Legii to jakieś sci-fi.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując