Kluvi napisał(a):

O tak i do tego jeszcze ta odpowiednia muzyka i całość jest powalająca.
ociec Ciemka napisał(a):

To konkretny facet, pilnujący roboty i mający poczucie humoru. Osiągnął pierwszy z dwóch celów - zdobył mistrzostwo. Jeśli uda mu się wejść do LM to pewnie drugi sezon będzie jego ostatnim w Wiśle. Pojdzie wyżej. I chyba dobrze
|
Mam nadzieje, że ta postawa jest zaraźliwa i Kazimierz Moskal nauczy się przy Maaskancie wielu rzeczy. Jeśli po naszym hipotetycznym póki co awansie do LM chciałby go jakiś lepszy klub to problemów nie należy mu robić, a i tak dostanie zaszczytne miejsce w Galerii Sław Wisły Kraków jako pierwszy trener, który wprowadził nas do LM.
StarBuzz napisał(a):

Az boje sie myslec kto moglby go zastapic
|
Obojętnie od tego co się wydarzy nie możemy wracać do polskiego bagna. Co więcej mam nadzieje, że Stan Valckx nie odejdzie od nas szybko. Takich perspektyw na przyszłość nie było u nas od bardzo dawna i oby jedna porażka tego nie przekreśliła.