Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1424
Stary 17.05.2011, 18:17
sayek89 napisał(a):Wyświetl post
Kto był na meczu z Lechem ten widział że odwiedził nas tvn z Panami z W11. Materiał poniżej:

http://dziendobrytvn.plejada.pl/24,4...sci_detal.html

Jedno co mnie wkurzyło to wypowiedź jednego z dziennikarzy że jak nie ma kibiców gości to młyn wyładowuje nerwy na reszcie stadionu. Totalnie przekłamanie faktów, bo każdy Wie jak było na prawdę.

Zdecydowane NIE dla mediów...
było już to dawane

slowo ode mnie, tak właśnie odbiera kibicowanie zwykły człowiek, jak tamci, nie ma sie co dziwić, po tym, co dzieje się na innych stadionach
Odpowiedz cytując