sayek89 napisał(a):

Kto był na meczu z Lechem ten widział że odwiedził nas tvn z Panami z W11. Materiał poniżej:
http://dziendobrytvn.plejada.pl/24,4...sci_detal.html
Jedno co mnie wkurzyło to wypowiedź jednego z dziennikarzy że jak nie ma kibiców gości to młyn wyładowuje nerwy na reszcie stadionu. Totalnie przekłamanie faktów, bo każdy Wie jak było na prawdę.
Zdecydowane NIE dla mediów...
|
było już to dawane
slowo ode mnie, tak właśnie odbiera kibicowanie zwykły człowiek, jak tamci, nie ma sie co dziwić, po tym, co dzieje się na innych stadionach