ociec Ciemka napisał(a):

To konkretny facet, pilnujący roboty i mający poczucie humoru. Osiągnął pierwszy z dwóch celów - zdobył mistrzostwo. Jeśli uda mu się wejść do LM to pewnie drugi sezon będzie jego ostatnim w Wiśle. Pojdzie wyżej. I chyba dobrze
|
Az boje sie myslec kto moglby go zastapic
