Wyświetl pojedynczy post
StarBuzz
Junior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3966
Stary 17.05.2011, 17:48
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
To konkretny facet, pilnujący roboty i mający poczucie humoru. Osiągnął pierwszy z dwóch celów - zdobył mistrzostwo. Jeśli uda mu się wejść do LM to pewnie drugi sezon będzie jego ostatnim w Wiśle. Pojdzie wyżej. I chyba dobrze
Az boje sie myslec kto moglby go zastapic
Odpowiedz cytując