Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 17.05.2011, 12:17
riv napisał(a):Wyświetl post
No jasne. MESA jest przecież tylko po to, żeby nam licencje dali. A potem będziemy kupować młodych zawodników za ciężką kasę (Bunoza), bo 'mamy niezgraną drużynę' i nie będziemy sprawdzać rezerwowych w meczu o pietruchę. Nawet z Legią.
Nasi piłkarze mają około 35 spotkań w sezonie. Nie zbieraj im kolejnych.

Maor Melikson zagrał dla Wisły 12 razy.
Genkov 9 razy.

Może by coś razem jeszcze pograli, żeby się lepiej rozumieć?
Podobnie defensywa i Pareiko...
Odpowiedz cytując