riv napisał(a):

|
No jasne. MESA jest przecież tylko po to, żeby nam licencje dali. A potem będziemy kupować młodych zawodników za ciężką kasę (Bunoza), bo 'mamy niezgraną drużynę' i nie będziemy sprawdzać rezerwowych w meczu o pietruchę. Nawet z Legią.
|
Nasi piłkarze mają około 35 spotkań w sezonie. Nie zbieraj im kolejnych.
Maor Melikson zagrał dla Wisły 12 razy.
Genkov 9 razy.
Może by coś razem jeszcze pograli, żeby się lepiej rozumieć?
Podobnie defensywa i Pareiko...