0 22 napisał(a):

|
Ja też tak sądzę (wierze to złe słowo, bo znaczyłoby że bym czegoś takiego chciał). Odnoszę wrażenie, że aktualnie z niskim rankingiem o niebo łatwiej awansować właśnie do CL niż do grupowej pucharu uefa. .
|
tutaj sie akurat mylisz bo będąc mistrzem kraju , do gry w grupie LE awansujesz wygrywając dwa pojedynki w el LM , trzeci rywal decyduje o awansie do LM
tak poza tym to juz nie ma czegos takiego jak puchar uefa