Manager89 napisał(a):

|
Wilk pauzuje za kartki, Sivakov traktuje Wisłę jako okres przejściowy w umowie wypożyczenia nie ma z tego co mi wiadomo klauzuli wykupienia. Riosa też raczej nie wykupimy (powód: 1 000 000 $)
|
A faktycznie, zapomniałem o Wilku. Nie znam szczegółowo kontraktów Riosa i Sivakov to też warto ich jeszcz troche posprawdzać... przynajmniej jedno pełne 90 minut powinni zagrać