fst napisał(a):

|
Wieszczycki ma to do siebie, że jak coś przepowie to można być niemal pewnym, że jego słowa sie nie sprawdza.
|
"Nigdy nie mowie takich rzeczy przed koncem meczu, ale Arka juz wygrala to spotkanie"
88 minuta, Arka - Lechia, 2011
(albo to Węgrzyn był, ale na 90% jednak Wieszczycki)