MatMario napisał(a):

|
Tak jeszcze patrzę na to i TAM BYŁ SĘDZIA ZARAZ OBOK!!! idzie do tej sytuacji i napomina ich po tej pyskówce. Widział sytuację, słyszał co było mówione bo Patryk cicho tego nie powiedział, ocenił i tyle. Dziękuje do widzenia.
|
Pamiętam to zajście z meczu i faktycznie Siejewicz był niedaleko i jesliMały faktycznie pojechał rasistowskim tekstem to na pewno ujrzałby żółtko. A nie skończyłoby się tylko na ustnym napomnieniu. Myślę, że w razie posiedzenia komisji ligi kluczowa będzie opinia Siejewicza.