Wyświetl pojedynczy post
cassius31krakow
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11051
Stary 16.05.2011, 11:39
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Tak jeszcze patrzę na to i TAM BYŁ SĘDZIA ZARAZ OBOK!!! idzie do tej sytuacji i napomina ich po tej pyskówce. Widział sytuację, słyszał co było mówione bo Patryk cicho tego nie powiedział, ocenił i tyle. Dziękuje do widzenia.
Pamiętam to zajście z meczu i faktycznie Siejewicz był niedaleko i jesliMały faktycznie pojechał rasistowskim tekstem to na pewno ujrzałby żółtko. A nie skończyłoby się tylko na ustnym napomnieniu. Myślę, że w razie posiedzenia komisji ligi kluczowa będzie opinia Siejewicza.
Odpowiedz cytując