Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44431
Stary 16.05.2011, 11:04
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
chodziło mi o całą sumkę która nam skapnie, a za samo MP jest około 3,2mln złotych więc też nie ma lipy jak na naszą ligę, Maora by już kupił w każdym razie
Drugiego Maora trzeba najpierw znaleźć

Takie transfery - gość warty 3mln kupiony za 600 tys - zdarzają się raz na 2-3 lata (Uche, Błaszczykowski, Marcelo, Melikson). I nie przypadkowo oni nigdy nie grali razem w Wiśle - za szybko odchodzą bo przerastają naszą ligę :(
Powód: ort
Ostatnio edytowane przez Oldpara : 16.05.2011 o godz. 11:14.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując