TOMEK 11 napisał(a):

chodziło mi o całą sumkę która nam skapnie, a za samo MP jest około 3,2mln złotych więc też nie ma lipy jak na naszą ligę, Maora by już kupił w każdym razie
|
Drugiego Maora trzeba najpierw znaleźć
Takie transfery - gość warty 3mln kupiony za 600 tys - zdarzają się raz na 2-3 lata (Uche, Błaszczykowski, Marcelo, Melikson). I nie przypadkowo oni nigdy nie grali razem w Wiśle - za szybko odchodzą bo przerastają naszą ligę :(