Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12810
Stary 16.05.2011, 07:29
studio napisał(a):Wyświetl post
No i mistrz przez was zdobyty, oczywiscie zycze najwiekszego w.......u juz w 1 rundzie z jakims klubem z Andory. Nasi zrobili niespodzianke i wyjatkowo nie przegrali meczu a nawet wygrali, oczywiscie znow w zenujacym stylu. Koncowka ligi szczerze juz mnie nie cieszy, licze na rewolucje w przerwie letniej. Ciekawa walka sie zapowiada o pozostanie w "ekstraklasie".
Czyli sprzedaż Rudnevsa, Stilica a pozyskanie Ubiparipa 2, powrót do Wronek ?
Ale faktem jest, że tytuł MP leżący przez ostatni rok w kartoflisku, powrócił tam gdzie jego stałe miejsce.
Odpowiedz cytując