studio napisał(a):

No i mistrz przez was zdobyty, oczywiscie zycze najwiekszego w.......u juz w 1 rundzie z jakims klubem z Andory . Nasi zrobili niespodzianke i wyjatkowo nie przegrali meczu a nawet wygrali, oczywiscie znow w zenujacym stylu. Koncowka ligi szczerze juz mnie nie cieszy, licze na rewolucje w przerwie letniej. Ciekawa walka sie zapowiada o pozostanie w "ekstraklasie".
|
Czyli sprzedaż Rudnevsa, Stilica a pozyskanie Ubiparipa 2, powrót do Wronek ?

Ale faktem jest, że tytuł MP leżący przez ostatni rok w kartoflisku, powrócił tam gdzie jego stałe miejsce.