No i mistrz przez was zdobyty, oczywiscie zycze najwiekszego w.......u juz w 1 rundzie z jakims klubem z Andory

. Nasi zrobili niespodzianke i wyjatkowo nie przegrali meczu a nawet wygrali, oczywiscie znow w zenujacym stylu. Koncowka ligi szczerze juz mnie nie cieszy, licze na rewolucje w przerwie letniej. Ciekawa walka sie zapowiada o pozostanie w "ekstraklasie".