Ela napisał(a):

I jak najbardziej dotyczy to kibiców Legii. Oni nie są kosmitami ani nie odcinają się od historii miasta.
A ich działalność na rzecz Powstańców ( 0 22 napisał jaka ) zasługuje na szacunek.
|
Najlepsze jest, że za wypunktowanie bzdur pisanych przez Flamengistę na temat związków kibiców Legii z krzewieniem pamięci o Powstaniu, dostałem od...... Flamengisty ostrzeżenie czy żóltą kartkę. Proponuję jeszcze donos do Tuska i zamknąć wszelkie fora internetowe na polskich serwerach.