Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2533
Stary 15.05.2011, 20:04
Ela napisał(a):Wyświetl post
I jak najbardziej dotyczy to kibiców Legii. Oni nie są kosmitami ani nie odcinają się od historii miasta.
A ich działalność na rzecz Powstańców ( 0 22 napisał jaka ) zasługuje na szacunek.
Najlepsze jest, że za wypunktowanie bzdur pisanych przez Flamengistę na temat związków kibiców Legii z krzewieniem pamięci o Powstaniu, dostałem od...... Flamengisty ostrzeżenie czy żóltą kartkę. Proponuję jeszcze donos do Tuska i zamknąć wszelkie fora internetowe na polskich serwerach.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując