Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#299
Stary 15.05.2011, 19:55
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Mistrzostwo zdobyte w meczu z Pasami to coś ekstra, nawet po tak słabym sezonie. Jedyne czego szkoda, to że ten mecz nie przypieczętował ich spadku. To już byłby full serwis.
Never Say Never. Pejsy mają:
Widzew (D)
Jagiellonia (D)
Belchatów (W)

Bytom ma:
Arkę (W) - kluczowe spotkanie, jak Bytom wygra to na 70% Pasy lecą
Lech (D)
Legia (W)

W Bełchatowie pasiaki zapewne polegną - nie umieją grać na wyjazdach. Z Widzewem raczej wątpie że dadzą radę, z Jagą to jest zagadka. A Bytom to wiadomo, że z Lechem i Legią wtopią, ale jeśli tylko zleją Arkę, to prawdopodobnie będzie trzech spadkowiczów


vojtex napisał(a):Wyświetl post
właśnie przyłączam się do pytania co do tych koszulek, wie ktoś coś ?
Poczekajcie, pewnie będzie coś wiadomo teraz w najbliższym tygodniu. Patrząc na ceny na internetowym sklepie Wisły to cena to pewnie ~45 zł.
Powód: koszulki.
Ostatnio edytowane przez tarantulaw2 : 15.05.2011 o godz. 19:58.
Odpowiedz cytując