Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3420
Stary 14.05.2011, 15:21
małpa napisał(a):Wyświetl post
Wy się smiejecie,że jak wstaniesz to zamkną stadion, a gdzie to u nas w kraju, gniazdowy jak przez szczekaczkę krzykną kur*a mać ! grać ! Czy coś takiego, to dostał grzywnę parę tysięcy, i zakaz stadionowy ?

To nie przypadkiem gniazdowy bytomian ? a nie sorry, to niższa liga któraś. Ale był nawet na forum link do tego artykułu.

Więc się nie zdziw jak wstaniesz podczas meczu jutro, podejdzie steward i Cię wyprosi ;p
nie siejmy też psychozy w drugą stronę
Steward akurat to on mało co może zrobić... tak naprawde oni są chyba po to żeby przeszkadzać kibicom a nie pomagać, bo straszna różnica jest, czy ja wejdę na F23 wejsciem prowadzącym na F 21 jak u góry i tak można normalnie przejść. No ale jak już rozmawiamy - kraj absurdów...
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując