Wyświetl pojedynczy post
mhl_pl
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3409
Stary 14.05.2011, 14:42
Daja`n napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie do zwolenników protestu.Co konkretnie chcecie osiągnąć?Inaczej jakie macie postulaty do Donka?Bo rozumiem że jakieś macie?
Ja mam pytanie do przeciwników protestu. Jakie macie telewizory w domu Tak pytam z życzliwości bo działanie Donalda zmierzają do tego, że mecze ukochanych drużyn będziemy oglądać co najwyżej w TV- więc w takim układzie chociaż odpowiednia jakość odbioru powinna być

Co do postulatów- brak odpowiedzialności zbiorowej to jeden z postulatów. Resztę sobie znajdź we wcześniejszych wpisach bo ktoś to już tutaj podał.

pozdrawiam
Piotrze R. Legendo Kuchenkorza - Pozdrowienia do Więzienia...
Odpowiedz cytując