Daja`n napisał(a):

|
Mam pytanie do zwolenników protestu.Co konkretnie chcecie osiągnąć?Inaczej jakie macie postulaty do Donka?Bo rozumiem że jakieś macie?
|
Ja mam pytanie do przeciwników protestu. Jakie macie telewizory w domu

Tak pytam z życzliwości bo działanie Donalda zmierzają do tego, że mecze ukochanych drużyn będziemy oglądać co najwyżej w TV- więc w takim układzie chociaż odpowiednia jakość odbioru powinna być
Co do postulatów- brak odpowiedzialności zbiorowej to jeden z postulatów. Resztę sobie znajdź we wcześniejszych wpisach bo ktoś to już tutaj podał.
pozdrawiam