małpa napisał(a):

no jak to o co chodzi ?
Chyba jest jakiś mały ' prestiż ' , że już na 3 kolejki przed końcem sezonu udało się nam zdobyć złoto nie uważasz ?
Pytam po prostu czy jutro będą już medale dawać czy dopiero po meczu z polonią.
|
e tam, prestiż.
Medale musza byc na ostatnim meczu,bo to przeciez Polska, jakby im dali jutro to by olali reszte spotkań a przecież moze jeszcze być co sprzeedać.
p.s. dla rozluźnienia polecam przeczytanie całego tematu od 1 strony. Dobre jajca są ale tez i ciekawe posty.
Sartre napisał(a):

|
Bardzo wątpliwe. Lista nazwisk trenerów, z którymi rzekomo rozmawiamy jest długa, .
|
rzekomo. ale fakty mogą być inne prawda.a co jeśli trenere montuje Jóźwiak
