Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12730
Stary 14.05.2011, 14:08
małpa napisał(a):Wyświetl post
no jak to o co chodzi ?
Chyba jest jakiś mały ' prestiż ' , że już na 3 kolejki przed końcem sezonu udało się nam zdobyć złoto nie uważasz ?

Pytam po prostu czy jutro będą już medale dawać czy dopiero po meczu z polonią.
e tam, prestiż.
Medale musza byc na ostatnim meczu,bo to przeciez Polska, jakby im dali jutro to by olali reszte spotkań a przecież moze jeszcze być co sprzeedać.

p.s. dla rozluźnienia polecam przeczytanie całego tematu od 1 strony. Dobre jajca są ale tez i ciekawe posty.

Sartre napisał(a):Wyświetl post
Bardzo wątpliwe. Lista nazwisk trenerów, z którymi rzekomo rozmawiamy jest długa, .
rzekomo. ale fakty mogą być inne prawda.a co jeśli trenere montuje Jóźwiak
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując