Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
małpa
Member
 
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12728
Stary 14.05.2011, 14:02
szprotson napisał(a):Wyświetl post
nie wiem o co Wam ciągle chodzi z tym mistrzem.

Ja MP będe świętował dopiero po zwycięstwie nad Czarnymi Koszulami.Do tego meczu wszystkie inne wygrywać wygrywać i jeszcze raz wygrywać.

Ej panowie ,a gdzie jest ten jakmu było, Fan Czarnych Koszul co tutaj obiecywał jak Polonia Lige Mistrzów zrobi.
no jak to o co chodzi ?
Chyba jest jakiś mały ' prestiż ' , że już na 3 kolejki przed końcem sezonu udało się nam zdobyć złoto nie uważasz ?

Pytam po prostu czy jutro będą już medale dawać czy dopiero po meczu z polonią.
Odpowiedz cytując