szprotson napisał(a):

nie wiem o co Wam ciągle chodzi z tym mistrzem.
Ja MP będe świętował dopiero po zwycięstwie nad Czarnymi Koszulami.Do tego meczu wszystkie inne wygrywać wygrywać i jeszcze raz wygrywać.
Ej panowie ,a gdzie jest ten jakmu było, Fan Czarnych Koszul co tutaj obiecywał jak Polonia Lige Mistrzów zrobi.
|
no jak to o co chodzi ?
Chyba jest jakiś mały ' prestiż ' , że już na 3 kolejki przed końcem sezonu udało się nam zdobyć złoto nie uważasz ?
Pytam po prostu czy jutro będą już medale dawać czy dopiero po meczu z polonią.