Sędzia napisał(a):

2) a jeszcze bardziej za to, że gdyby nie derby w tamtym sezonie i główka Jopa, to właśnie w niedzielę Wisła zostałaby najbardziej utytułowanym klubem w historii polskiej Ekstraklasy.
|
Nie żebym się czepiał

, ale jeżeli Wisła wygra w niedzielę z Cracovią to zostanie najbardziej utyułowaną drużyną w historii ekstraklasy gdyż wygra ją po raz 14 - nie zapominajmy o roku 1951 i wygranej lidze, ale nie mistrzostwie Polski. Natomiast dopiero w przyszłym roku mamy szansę zostać najbardziej utytułowaną drużyną w historii mistrzostw Polski.
http://historiawisly.pl/wiki/index.php?title=Sezon_1951_%28pi%C5%82ka_no%C5%BCn a%29