Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Tomek_06
Member
 
Od: 01.2008
Skąd: historiawisly.pl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12709
Stary 14.05.2011, 09:48
Sędzia napisał(a):Wyświetl post

2) a jeszcze bardziej za to, że gdyby nie derby w tamtym sezonie i główka Jopa, to właśnie w niedzielę Wisła zostałaby najbardziej utytułowanym klubem w historii polskiej Ekstraklasy.
Nie żebym się czepiał , ale jeżeli Wisła wygra w niedzielę z Cracovią to zostanie najbardziej utyułowaną drużyną w historii ekstraklasy gdyż wygra ją po raz 14 - nie zapominajmy o roku 1951 i wygranej lidze, ale nie mistrzostwie Polski. Natomiast dopiero w przyszłym roku mamy szansę zostać najbardziej utytułowaną drużyną w historii mistrzostw Polski.

http://historiawisly.pl/wiki/index.php?title=Sezon_1951_%28pi%C5%82ka_no%C5%BCn a%29
Powód: link
Ostatnio edytowane przez Tomek_06 : 14.05.2011 o godz. 09:50.
Odpowiedz cytując