Wyświetl pojedynczy post
Oxydrene
Senior Member
 
Od: 08.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3928
Stary 14.05.2011, 09:43
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Gdy porównamy sobie Maaskanta oraz innych trenerów t największa różnica moim zdaniem jest w motorycznym przygotowaniu piłkarzy. Moim zdaniem drużyna wygląda najlepiej kondycyjnie od 1998 r. czyli przejęcia Wisły przez TF.

Druga sprawa, Stan sprowadził nam zawodnika klasy Kosy z 2002, Błaszcza z 2006 czy Uche z 2002 za grosze. W tym Izraelu to jednak warto szukać piłkarzy.
Czy aż tak warto szukać piłkarzy do Wisły w Izraelu.... nie byłbym taki pewien
Odpowiedz cytując