Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
GajowyDrwal
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: z lasu
Offline
#
12703
14.05.2011, 02:15
filemon
napisał(a):
Czyli Vrdoljak i Borysiuk nie zagrają z Wisłą, tak?
Zgadza się. Vrdoljak za czerwoną, Borysiuk za czwartą (i piątą) żółtą.
GajowyDrwal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GajowyDrwal
Znajdź inne posty napisane przez GajowyDrwal