spartan napisał(a):

|
Bardzo mnie cieszy odważne stanowisko SKWK w sprawie dopingu. I mam nadzieję, że w niedzielę będzie kocioł jaki zapamiętamy na lata. Przy praktykach jakie mają miejsce, to że w poniedziałek nam zamkną stadion, jest niemal pewne. Cóż...wolę wspominać jak się kiedyś śpiewało i nie świętować Mistrzostwa na zakończenie sezonu na trybunach niż odpuścić płaczkom z Kałuży w tak ważnym meczu. Dajmy z siebie wszystko bo na następną okazję możemy poczekać długo.
|
Obawiam się, że możesz mieć rację. Leci właśnie Jaga-Legia: spiker przy "pozdrowieniach" dla PZPN - tradycji polskich stadionów od czasów piastowskich - reagował wyjątkowo nerwowo. Nawet za takie okrzyki mogą dowalić karę.
A u nas niestety raczej nie uda się uniknąć antydopingu.