Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3306
Stary 13.05.2011, 19:58
spartan napisał(a):Wyświetl post
Bardzo mnie cieszy odważne stanowisko SKWK w sprawie dopingu. I mam nadzieję, że w niedzielę będzie kocioł jaki zapamiętamy na lata. Przy praktykach jakie mają miejsce, to że w poniedziałek nam zamkną stadion, jest niemal pewne. Cóż...wolę wspominać jak się kiedyś śpiewało i nie świętować Mistrzostwa na zakończenie sezonu na trybunach niż odpuścić płaczkom z Kałuży w tak ważnym meczu. Dajmy z siebie wszystko bo na następną okazję możemy poczekać długo.
Obawiam się, że możesz mieć rację. Leci właśnie Jaga-Legia: spiker przy "pozdrowieniach" dla PZPN - tradycji polskich stadionów od czasów piastowskich - reagował wyjątkowo nerwowo. Nawet za takie okrzyki mogą dowalić karę.

A u nas niestety raczej nie uda się uniknąć antydopingu.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując