Temat: Protest...
Wyświetl pojedynczy post
zuraw9
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 13.05.2011, 18:52
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
Ja bym jeszcze zaproponował zaśpiewać na początku coś w styłu:

"WISŁA to my, my WSZYSCY!"
Dobrze by było gdyby gniazdowy wywołał do śpiewania cały stadion i zaintonował "Wisła to my", pokażmy wtedy, że to co się działo w środę to był wypadek przy pracy i od tej pory nie ma podziałów na lepszych i gorszy - jest tylko JEDNA Wisła, którą tworzymy MY wszyscy, dla dobra naszego klubu.