LanceTS napisał(a):

Ja bym jeszcze zaproponował zaśpiewać na początku coś w styłu:
"WISŁA to my, my WSZYSCY!"
|
Dobrze by było gdyby gniazdowy wywołał do śpiewania cały stadion i zaintonował "Wisła to my", pokażmy wtedy, że to co się działo w środę to był wypadek przy pracy i od tej pory nie ma podziałów na lepszych i gorszy - jest tylko JEDNA Wisła, którą tworzymy MY wszyscy, dla dobra naszego klubu.