Wyświetl pojedynczy post
PlacekTSW
Senior Member
 
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3276
Stary 13.05.2011, 16:17
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Przed chwilą oglądałem w TV jak jakiś debil mówił, że będzie zakaz wywieszania flag/sektorówek, które zasłaniają kibiców. Że oni się tam przebierają i rzucają racami. Naprawdę chciałbym sobie kulturalnie porozmawiać z tym panem w cztery oczy. Jakie kur.. przebieranie i jak niby mając sektorówkę nad głową można rzucać jednocześnie racą? Już im się całkowicie w głowach poje...ło, krew człowieka zalewa normalnie.
Haha, to na to samo wyjdzie, jak ktoś pójdzie do toalety i tam się przebierze... Równie dobrze kible niech zamkną, haha.
Odpowiedz cytując