Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3213
Stary 13.05.2011, 14:15
Markus napisał(a):Wyświetl post
Ostrzegam, że w tym i innych tematach nie będzie tolerowane wzajemne obrażaie się, pyskowki, czy nawoływania do działań sprzecznych z prawem luub w jakikolwiek sposób godzących w dobre imię, dobro i interes Wisły.

Rolą kibiców nie jest szkodzenie własnemu klubowi, czy uleganie nieodpowiedzialnym pomysłom różnych Stowarzyszeń lub grup osób.

Wisła nas potrzebuje.Naszego dopingu, wsparcia, obecności. Pamiętajcie, kto tu jest najważniejszy zanim znów przyjdzie Wam do głowy kogokolwiek obrażać.
Kto jest wiec najwazniejszy? Mowisz : Wasz/Nasz klub ? Najwazniejszy jest wiec KLUB? To jest symbioza, jedni bez drugich nic nie znacza.

rafal777 - ITI tez myslalo ze to nic nie da... DALO


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując