dj_ibutti napisał(a):

|
Obniża poziom forum fakt, że gość dzięki któremu wygraliśmy niejeden mecz w tym sezonie, dzięki któremu być może będziemy mieć mistrza, jest mieszany z błotem, bo zdaniem kogoś tam kiepsko gra... Niech sobie gra kiepsko, póki strzela i asystuje. Niczego więcej od niego nie wymagam.
|
Krytyka i mieszanie z błotem wiele wspólnego nie mają - ja przynajmniej nie zauważyłem by ktoś Kirmowi na przykład ubliżał.
Ktoś tu powymieniał zasługi Andraza - przecież równie dobrze możemy zrobić listę spartaczonych sytuacji Słoweńca. Kirm to solidny piłkarz, obecnie w nienajlepszej formie. Nie jest siłą napędową tego zespołu. Dlaczego nie wykorzystać faktu, że tak świetnie wygląda obecnie na papierze? Przecież jeśli przyszłaby ofera na 1,5 - 2 mln E to chyba nie byłoby nad czym się zastanawiać? A gdyby tak jeszcze jakimś cudem nakłonić Cupiała do zainwestowania całej kwoty... (ale to już nie ten temat

)