Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44346
Stary 13.05.2011, 13:03
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Obniża poziom forum fakt, że gość dzięki któremu wygraliśmy niejeden mecz w tym sezonie, dzięki któremu być może będziemy mieć mistrza, jest mieszany z błotem, bo zdaniem kogoś tam kiepsko gra... Niech sobie gra kiepsko, póki strzela i asystuje. Niczego więcej od niego nie wymagam.
Krytyka i mieszanie z błotem wiele wspólnego nie mają - ja przynajmniej nie zauważyłem by ktoś Kirmowi na przykład ubliżał.

Ktoś tu powymieniał zasługi Andraza - przecież równie dobrze możemy zrobić listę spartaczonych sytuacji Słoweńca. Kirm to solidny piłkarz, obecnie w nienajlepszej formie. Nie jest siłą napędową tego zespołu. Dlaczego nie wykorzystać faktu, że tak świetnie wygląda obecnie na papierze? Przecież jeśli przyszłaby ofera na 1,5 - 2 mln E to chyba nie byłoby nad czym się zastanawiać? A gdyby tak jeszcze jakimś cudem nakłonić Cupiała do zainwestowania całej kwoty... (ale to już nie ten temat )
Odpowiedz cytując