Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44337
Stary 13.05.2011, 11:46
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Chłopie ochłoń bo pierdzielisz jak potłuczony... Jeśli wg Ciebie odmienne opinie od Twoich obniżają poziom forum to tylko pogtatulować samooceny

Nikt się do Kirma nie dojebał, obiektywnie patrząc od jakiegoś czasu gra bardzo słabo - to jest fakt. Jego statystyki zaciemniają obraz jego gry. Niektórzy po prostu widzą szansę w tych statystykach (bo mogą się już z taką grą jak obecnie nie powtórzyć) i wietrzą korzystny dla Wisły interes. Gdyby udało się Andraża opchnąć gdzieś do ruskich za 1,5 mln E byłby to naprawdę dobry ruch. Już za połowę takiej kasy znalazłoby się nie gorszego grajka.
Obniża poziom forum fakt, że gość dzięki któremu wygraliśmy niejeden mecz w tym sezonie, dzięki któremu być może będziemy mieć mistrza, jest mieszany z błotem, bo zdaniem kogoś tam kiepsko gra... Niech sobie gra kiepsko, póki strzela i asystuje. Niczego więcej od niego nie wymagam.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując