orzeu napisał(a):

|
Wszystkim ktorzy maja podejscie "wy z tego sektora a my z tamtego", "wy to a my tamto", ze juz nie bede pokazywal ostrzejszych przykladow, przydalby sie taki solidny plaskacz na otrzezwienie. Jacy ....a my i wy? Dobrze ze juz nie moderuje bo wczoraj i dzis z forum dla oczyszczenia atmosfery wylecialoby chyba z dwiescie osob.
|
Dlatego powinieneś wrócić do moderowania.
Oj coś czuję, że konfliktu G - E w niedzielę będzie ciąg dalszy...oby nie.