Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3084
Stary 13.05.2011, 08:39
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Wszystkim ktorzy maja podejscie "wy z tego sektora a my z tamtego", "wy to a my tamto", ze juz nie bede pokazywal ostrzejszych przykladow, przydalby sie taki solidny plaskacz na otrzezwienie. Jacy ....a my i wy? Dobrze ze juz nie moderuje bo wczoraj i dzis z forum dla oczyszczenia atmosfery wylecialoby chyba z dwiescie osob.
Dlatego powinieneś wrócić do moderowania.

Oj coś czuję, że konfliktu G - E w niedzielę będzie ciąg dalszy...oby nie.
Odpowiedz cytując