Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12550
Stary 12.05.2011, 17:47
twardybidon napisał(a):Wyświetl post
A jednak także w innych krajach będzie transmitowana Ekstraklasa w Eurosporcie. Fajna sprawa

http://www.eurosport.pl/_sto2787758/story.shtml
Co złego zrobili mieszkańcy tych krajów, że gotuje im się ten los? Czemu to robimy naszym Bratankom znad Balatonu?

Boję się pozwów zbiorowych za straty moralne i psychiczne. Nieświadomi niczego telewidzowie Eurosportu zasiądą w poniedziałkowy wieczór przed telewizorem z piwkiem w ręku i... no właśnie.

PS. Co do dyskusji o Vrdoljaku:
a. moim zdaniem to najlepszy grajek w Legii
b) jego dobra gra na stoperze nie jest chyba aż tak wielką sensacją, grywał już wcześniej na tej pozycji w swojej ojczyźnie
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując