twardybidon napisał(a):

Co złego zrobili mieszkańcy tych krajów, że gotuje im się ten los? Czemu to robimy naszym Bratankom znad Balatonu?
Boję się pozwów zbiorowych za straty moralne i psychiczne. Nieświadomi niczego telewidzowie Eurosportu zasiądą w poniedziałkowy wieczór przed telewizorem z piwkiem w ręku i... no właśnie.
PS. Co do dyskusji o Vrdoljaku:
a. moim zdaniem to najlepszy grajek w Legii
b) jego dobra gra na stoperze nie jest chyba aż tak wielką sensacją, grywał już wcześniej na tej pozycji w swojej ojczyźnie