Proud napisał(a):

|
A to Vrdoljak taki taran jest? Nie wiedziałem. Z tego co pamiętam Sobol nie miał problemów, żeby go przestawiać w Krk..
|
Dobra pamięć. Ja z tego meczu w ogole nie pamiętam Vrdoljaka,pamiętam tylko czapkę niewidke która Sobol mu założył podczas meczu.
I tak jak piszesz Proud...OSMAN. Osman wczoraj wyeliminował z gry, subtelnym strzałem z miednicy najwiekszą broń Lecha z która takie tuzy jak Juventus nie mogły sobie poradzic.Osmanik potrzebował kilkunastu minut. Zresztą, zapomniałem o Marcelo, w końcu.