Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12547
Stary 12.05.2011, 14:36
Proud napisał(a):Wyświetl post
A to Vrdoljak taki taran jest? Nie wiedziałem. Z tego co pamiętam Sobol nie miał problemów, żeby go przestawiać w Krk..
Dobra pamięć. Ja z tego meczu w ogole nie pamiętam Vrdoljaka,pamiętam tylko czapkę niewidke która Sobol mu założył podczas meczu.

I tak jak piszesz Proud...OSMAN. Osman wczoraj wyeliminował z gry, subtelnym strzałem z miednicy najwiekszą broń Lecha z która takie tuzy jak Juventus nie mogły sobie poradzic.Osmanik potrzebował kilkunastu minut. Zresztą, zapomniałem o Marcelo, w końcu.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując