s1mone napisał(a):

|
Ikki : raczej wątpię, że taktyka z dwoma defensywnymi pomocnikami na zespoły parkujące autobus w swoim polu karnym to dobry pomysł, ale czas pokaże. Za to zdecydowanie Wilk powinien zastąpić Sobola w sytuacji w której gramy jednym defensywnym pomocnikiem.
|
W przyszłości nie (szczególnie, jeśli będziemy mieli o 2 klasy lepszą obronę), ale w sytuacji, kiedy nasi przeciwnicy musieli z nami wygrać, żeby mieć szanse na puchary, a my mamy bezpieczną przewagę punktową nad resztą peletonu, jak najbardziej. We wczorajszym meczu to poznaniakom powinno bardziej zależeć, a że nie zależało, nie mieliśmy porywającego widowiska. Prawdę mówiąc Lechici nie postawili w tym meczu wszystkiego na jedną kartę.
W niedzielę będziemy mieli podobną sytuację z pasami. W obecnej sytuacji możemy spokojnie zagrać z nimi jak z Lechem i Lechią i... jeśli postawią wszystko na jedną kartę, spokojnie wysoko wygrać. Prawdę mówiąc podoba mi się wizja dużo silniejszej drużyny, czyhającej na kontrataki i słabszej zmuszonej do prowadzenia gry

. Ot taka przewrotność losu.