A to Vrdoljak taki taran jest? Nie wiedziałem. Z tego co pamiętam Sobol nie miał problemów, żeby go przestawiać w Krk. A Genkow raczej do ułomków też nie należy.
Odbijają to się napastnicy od Chaveza ostatnio. Ten to ma warunki fizyczne.

Wzrost niby tak jak Chorwat, ale jest masywniejszy.
A co do deptania to zapewne tak będzie bo Chorwat ma tak w zwyczaju. Ale i tak uchodzi mu to płazem.