Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12545
Stary 12.05.2011, 14:32
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Dobra, już dobra Astiz w meczu pucharowym złamał żebro, więc to nie jest sprawka naszego znachora No i dodatkowo Komorowski z Vrdoljakiem zaskakująco dobrze sobie radzą. Nie będzie wam do śmiechu, jak w przyszłym sezonie Vrdoljak się przekwalifikuje na środkowego obrońcę i będzie się od niego bezskutecznie odbijał Genkov*

* a potem jak sędzia nie będzie patrzył, to Vrdoljak go podepcze, no bo czemu nie
A to Vrdoljak taki taran jest? Nie wiedziałem. Z tego co pamiętam Sobol nie miał problemów, żeby go przestawiać w Krk. A Genkow raczej do ułomków też nie należy.

Odbijają to się napastnicy od Chaveza ostatnio. Ten to ma warunki fizyczne. Wzrost niby tak jak Chorwat, ale jest masywniejszy.

A co do deptania to zapewne tak będzie bo Chorwat ma tak w zwyczaju. Ale i tak uchodzi mu to płazem.
Odpowiedz cytując