|
(...)
... Odnośnie wczorajszego meczu... Niezbyt często wypowiadam się na forum ale tym razem muszę... Moim zdaniem osoby z E nie powinny były zaczynać dopingu od 46 do 55 minuty zgodnie z tym co pisało na stronie SKWK! Ale z drugiej strony osoby z G nie miały prawa wygwizdywać ich dopingu już w późniejszej części meczu! Okrzyki w stylu "Wisła to my a nie wy" albo "zamknij mordę" naprawdę nie służą poprawie jakości relacji i dopingu... Ciekaw jestem ile z tych 5 tyś które były na G jeździ za Wisłą na wyjazdy? Bo jak dobijamy z liczbą do 700 osób to jest dobrze... A ludzie choćby z D na wyjazdach też się pojawiają... Niby SKWK nie miało wpływu na formę dopingu ale wiadomo kto intonował przyśpiewki... Jednym słowem żenada i dramat... Ciekawe czy gdyby na meczu byli kibice gości też bylibyśmy tak cicho...
Powód: to nie jest temat polityczny
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 12.05.2011 o godz. 09:42.
|