rafkur napisał(a):

|
Ja bym tak profilaktycznie prześledził temat polityczny i odnalazł obrońców tej zbieraniny Szechterów, wnuków esesmanów, Mira i innych.
|
czyli ze domagamy sie wolności słowa, jednoczesnie sami jej odmawiając? No brawo, hipokryzja w najlepszym wydaniu
