Sartre napisał(a):

Hipoteza mająca ręce i nogi muszę przyznać. Ale to tylko hipoteza. Przyszłość pokaże jak będzie.
Czemu nie zrobiono tego w bardziej cywilizowany sposób?W Bayernie Van Gaal nie będzie prowadził Bayernu w przyszłym roku, a wiadomo o tym od dawien dawna.Podano to do publicznej wiadomości. To samo swego czasu było z Mourinho. Prowadził Inter a wiadomym było,że przejmie Real. Tez nikt niczego nie ukrywał. Czemu Probierz nie podał się do dymisji na papierze w tygodniu, informując w między czasie o tym piłkarzy?
Osiągnąłby to samo a byłoby normalnie. A tak to rzeczywiście może dojść do pewnych domysłów godzących w samego Probierza. Tak czy siak faceta po takim numerze nie zatrudniłbym nigdzie. Nawet do tarcia chrzanu.