Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12451
Stary 11.05.2011, 11:26
Sartre napisał(a):Wyświetl post


Hipoteza mająca ręce i nogi muszę przyznać. Ale to tylko hipoteza. Przyszłość pokaże jak będzie.

Czemu nie zrobiono tego w bardziej cywilizowany sposób?W Bayernie Van Gaal nie będzie prowadził Bayernu w przyszłym roku, a wiadomo o tym od dawien dawna.Podano to do publicznej wiadomości. To samo swego czasu było z Mourinho. Prowadził Inter a wiadomym było,że przejmie Real. Tez nikt niczego nie ukrywał. Czemu Probierz nie podał się do dymisji na papierze w tygodniu, informując w między czasie o tym piłkarzy?
Osiągnąłby to samo a byłoby normalnie. A tak to rzeczywiście może dojść do pewnych domysłów godzących w samego Probierza. Tak czy siak faceta po takim numerze nie zatrudniłbym nigdzie. Nawet do tarcia chrzanu.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując