Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12257
Stary 10.05.2011, 19:35
AS82 napisał(a):Wyświetl post

Najlepszy jest widok Wojciechowskiego z 20 lat mlodsza kobieta na trybunach
Jak dla mnie to akurat obrzydliwe - wyjątkowo obleśny typ plus blachara.

Co do meritum - Jaga słaba i chyba już tak zostanie. Jeżeli Probierz faktycznie ma iść do Lecha to mu powodzenia życzę. Nie dał rady utrzymać atmosfery mając właściwie jedną/dwie gwiazdy a tam zderzy się ze Sitilicem i spółką z mania wielkości.

Teraz trzymamy kciuki za Górnika. Nawałka zrobił nam kuku - pora na rewanż .


PS Cionek jest chory psychicznie - nikt normalny nie zrobiłby tego tak ordynarnie. Pierwsza bramka nieprawidłowa plus żółta dla Smolarka - nie zmienia to faktu, że Przyroś nie miał chyba ani jednej interwencji bo nie musiał.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 10.05.2011 o godz. 19:38.
Odpowiedz cytując