AS82 napisał(a):

Najlepszy jest widok Wojciechowskiego z 20 lat mlodsza kobieta na trybunach
|
Jak dla mnie to akurat obrzydliwe - wyjątkowo obleśny typ plus blachara.
Co do meritum - Jaga słaba i chyba już tak zostanie. Jeżeli Probierz faktycznie ma iść do Lecha to mu powodzenia życzę. Nie dał rady utrzymać atmosfery mając właściwie jedną/dwie gwiazdy a tam zderzy się ze Sitilicem i spółką z mania wielkości.
Teraz trzymamy kciuki za Górnika. Nawałka zrobił nam kuku - pora na rewanż

.
PS Cionek jest chory psychicznie - nikt normalny nie zrobiłby tego tak ordynarnie. Pierwsza bramka nieprawidłowa plus żółta dla Smolarka - nie zmienia to faktu, że Przyroś nie miał chyba ani jednej interwencji bo nie musiał.