Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12190
Stary 10.05.2011, 17:44
SĘDZIA ZGRED napisał(a):Wyświetl post
Lepsze derby niż kurnik w Bytomiu. Szkoda jeździć na takie drużyny które nic nie wnoszą ...Swoją drogą sędziowanie jest tragiczne...
Taa bo wyznacznikiem tego czy drużyna się nadaje do gry w ekstraklasie jest infrastruktura. Wszyscy się napalali na te nowe stadiony i co z tego mamy? Setki zakazów za byle gówno i rządową propagandę, bo dopóki w całej Polsce były takie obiekty jak ten w Bytomiu to w mediach nie gadali o stadionowych bandytach którzy odpalają racę i używają wulgaryzmów

Odpowiedz cytując