SĘDZIA ZGRED napisał(a):

|
Lepsze derby niż kurnik w Bytomiu. Szkoda jeździć na takie drużyny które nic nie wnoszą ...Swoją drogą sędziowanie jest tragiczne...
|
Taa bo wyznacznikiem tego czy drużyna się nadaje do gry w ekstraklasie jest infrastruktura. Wszyscy się napalali na te nowe stadiony i co z tego mamy? Setki zakazów za byle gówno i rządową propagandę, bo dopóki w całej Polsce były takie obiekty jak ten w Bytomiu to w mediach nie gadali o stadionowych bandytach którzy odpalają racę i używają wulgaryzmów
