Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12117
Stary 10.05.2011, 08:12
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Probierz negocjuje z Lechem
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,75914,t...wiadomosc.html
Nie dziwię się Probierzowi, bo w Jadze nie da się nic więcej osiągnąć. Dziwię się za to Amice, która mogłaby wziąć dużo lepszego trenera.

Tak naprawdę Probierz jest wielką niewiadomą. To młody, niewątpliwie zdolny trener ale jest jeszcze mało doświadczony i popełnia sporo błędów. Nie wiem, czy Amikę stać by uczył się na swoich błędach właśnie u nich.

Już lepiej wziąć Skorżę - sprawdzony w lidze, z sukcesami
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując