AYALA napisał(a):

Nie dziwię się Probierzowi, bo w Jadze nie da się nic więcej osiągnąć. Dziwię się za to Amice, która mogłaby wziąć dużo lepszego trenera.
Tak naprawdę Probierz jest wielką niewiadomą. To młody, niewątpliwie zdolny trener ale jest jeszcze mało doświadczony i popełnia sporo błędów. Nie wiem, czy Amikę stać by uczył się na swoich błędach właśnie u nich.
Już lepiej wziąć Skorżę - sprawdzony w lidze, z sukcesami
