Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9267
Stary 09.05.2011, 13:06
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Pewnie po sezonie rozwiążą kontrakt z Łobo więc w jego miejsce wziął bym innego Polaka, w dodatku za free - Kupisza z Jagi, dołożył bym też Plizge za free i pomoc by wyglądała dużo dużo lepiej.
Tym piłkarzom kończą się kontrakty w klubach, że za darmo?
Odpowiedz cytując