Semper Fidelis 1985 napisał(a):

|
Pewnie po sezonie rozwiążą kontrakt z Łobo więc w jego miejsce wziął bym innego Polaka, w dodatku za free - Kupisza z Jagi, dołożył bym też Plizge za free i pomoc by wyglądała dużo dużo lepiej.
|
Tym piłkarzom kończą się kontrakty w klubach, że za darmo?